POVZETEK PROJEKTA

Že drugo leto sodelujemo v tem projektu. Ugotovili smo, da nam je z lansko letno akcijo pravilnega odlaganja in zlaganja KEMS-a, veliko uspelo. Učenci brez težav pravilno odlagajo in zlagajo embalažo. Zato smo v letošnjem letu več pozornosti namenili prvošolcem.

V projekt so vključeni prvošolci. Učenci so se seznanili s KEMS, z njegovo sestavo, uporabnostjo, recikliranjem in ponovno uporabo. Nekateri so se odločili, da bodo izdelovali različne stvari iz KEMS-a (roboti, zvezki, škatlice za odlaganje pisal). 18 prvošolcev, pa se je odločilo za sodelovanje pri projektu: oblikovanje mozaikov in/ali kolažev na temo pravljičnih oz. risanih junakov. Izdelali smo Mojco Pokrajculjo, ki nas opozarja na to, da moramo skrbeti za svojo okolico.