Dragi učenci,

kot že veste, je zaradi preprečitve širitve okužbe z novim virusom Vlada RS prepovedala izvajanje pouka v osnovnih šolah, zato bomo do preklica izvajali izobraževanje na daljavo.

To pomeni, da se boste po navodilih učiteljev doma učili sami – po urniku, ki bo objavljen v spletni učilnici na šolski spletni strani (urnik A oddelka vsakega razreda).

Z učitelji boste lahko komunicirali preko elektronske pošte, kamor jim boste lahko poslali tudi vaše izdelke. V vsakem primeru vaše delo shranite, saj ga boste pregledali z učitelji kasneje v šoli.

Vsa natančna navodila o učenju na daljavo se bodo nahajala na šolski spletni strani.

Želim poudariti, da prihajajoči dnevi niso počitnice, le izobraževanje po potekalo drugače, kot smo navajeni.

Vaša obveznost je, da SPROTI in REDNO opravljate poslane naloge, v skladu z navodili.

Vaša naloga in dolžnost je najprej opraviti dnevno učenje po navodilih učiteljev, nato pa bo prišel tudi čas za vam ljube hobije in različne radosti.

Upoštevajte navodila o izolaciji in ostanete zdravi, vam želi vaš ravnatelj

Peter Jerina