Petošolci smo bili prejšnji teden v poletni šoli v naravi v Savudriji. Žana je takole strnila svoje misli o tednu preživetem v naravi:

Od ponedeljka, 6. 9. 2021, do petka, 10. 9. 2021 smo bili v šoli v naravi na Hrvaškem v Savudriji. Čeprav sem se veselila druženja s sošolci, sem se bala, da bom pogrešala starše.

Doživeli smo zelo veliko stvari. Na list papirja smo risali svetilnik in ga okrasili s peskom, školjkami,… Tekmovali smo v akvatlonu – plavanju in teku. Naučili smo se veliko novih plavalnih tehnik. Kuharji so res odlično kuhali; najbolj  so mi bile všeč testenine. Ob vseh večernih iger so mi bile najbolj všeč športne igre.

V šoli v naravi sem se imela zelo lepo. Po koncu tabora sta me v Savudrijo prišla iskat mami in ati, kar je bilo zame veliko pozitivno presenečenje.

Žana S., 5. a