Obisk glasbenikov

4. a in b sta v petek, 17. januarja obiskala glasbenika – violinist Uroš in violončelist Zoran. Predstavila sta nam svoj poklic glasbenika in nas z njunimi glasbili popeljala v čarobni svet glasbe. Pogovarjali smo se tudi o tem, katera glasbila igrajo naši četrtošolci, nekateri so z njima tudi zaigrali.

Šolar na smuči

Letos smo se zopet pridružili slovenskemu projektu smučarskega ozaveščanja šolskih otrok Šolar na smuči, ki četrtošolcem omogoča, brezplačen, voden smučarski dan na snegu, na enem izmed smučarskih centrov. Mi smo se odpeljali na smučišče Cerkno, kjer se je kar nekaj naših četrtošolcev prvič v življenju srečalo s tem športom. Prijeten dan v družbi vrstnikov na snegu in soncu bo vsem ostal v lepem spominu.

Naravoslovni dan Arboretum

Ko pride zima, drevesa spregovorijo z debli, krošnjami, popki, lubjem, storži. Veliko ima narava povedati tudi pozimi in četrtošolci smo ji z veseljem prisluhnili na naravoslovnem dnevu v Arboretumu Volčji Potok.