Spoštovani starši,

obveščam vas o sklepu vlade, ki je bil včeraj objavljen v Uradnem listu, s katerim je nošenje mask za učence od 6. do 9. razreda obvezno tudi med poukom, priporoča pa se uporabo mask tudi od 1. do 5. razreda.

Prvo je obveza, drugo priporočilo. Prilagam okrožnico in povezavo do objave sklepa:
www.uradni-list.si/_pdf/2021/Ur/u2021030.pdf

Trenutno ni noben razred v karanteni, prav tako ni okužen nihče izmed učiteljev. Tudi meritve virusa Covid-19 v odpadnih vodah le tega ne zaznavajo. Zahvaljujem se vam, ker navkljub prisotnosti virusa v družbi z modrim ravnanjem in spoštovanjem preventivnih ukrepov vsi skupaj uspešno prispevamo k zdravemu učnemu okolju.

Z željo po odprtju šole tudi v prihodnjih tednih vas vljudno prosim za spoštovanje ukrepa o nošenju mask, ki jih za otroke zagotovite starši sami.

Lep pozdrav,

Peter Jerina