Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

1. septembra se z začetkom novega šolskega leta zopet podajamo na skupno pot. Za nekatere bo to nadaljevanje utečenih poti, po katerih smo skupaj stopali že v preteklosti, za druge pa je to začetek nečesa povsem novega in vznemirljivega.

O cesti je Feri Lainšček zapisal takole:

Iz mesta gre cesta,
ki nekam pelja.
Po dolinah gre cesta
in preko gora.
Čez reke gre cesta
in okoli morja.
Po puščavah gre cesta
in mimo vsega.
Ne vodi naj cesta
mimo srca!

Kakor morda že veste, se s prvim šolskim dnem menja tudi vodstvo osnovne šole Dragomelj. Vodenje namreč prevzemam Urška Kovač Grad.

Tudi zame je torej 1, september začetek nove in vznemirljive poti. Ob tem se globoko zavedam, da vsaka pot predstavlja nove izzive, a se hkrati iskreno veselim vseh priložnosti, da skupaj napravimo Osnovno šolo Dragomelj še boljšo za vse.

Vse naše poti se v šoli prepletajo. Verjamem, da se bomo znali poslušati in sodelovati, da bomo skupaj kos vsem izzivom, sposobni izkoristiti vse priložnosti in da – kot pravi pesem – naše skupne poti ne bodo nikoli vodile mimo srca.

Želim vam prijeten in uspešen začetek šolskega leta!

Urška Kovač Grad
v. d. ravnateljice