URICE DOBREGA POČUTJA V 1. RAZREDU

Učenci in učiteljice prvih razredov del časa, ki ga preživimo skupaj, posvetimo tudi učenju socialnih veščin. Te nam omogočajo, da se med sošolci oblikuje prijetno razpoloženje in vezi prijateljstva, strpnost in medsebojno razumevanje.

Učence spodbujajmo k dejavnostim, ki bodo krepile njihovo samozavest in jim bodo omogočale občutek uspeha in potrjevanja med vrstniki in prijatelji.

Do sedaj smo izvedli že štiri ure, ki smo jih poimenovali: URICE DOBREGA POČUTJA. Rdeča nit vseh teh ur je bila: OBLIKOVANJE IN UPOŠTEVANJE RAZREDNIH PRAVIL.

Ure potekajo v izredno prijetnem in sproščenem vzdušju, pri njih pa sodelujemo vse učiteljice, ki delamo s prvošolci (tudi učiteljici podaljšanega bivanja).

picture_075.jpg

Suzana Moder