Spoštovani otroci, starši in učitelji,

v četrtek smo z vašo pomočjo v Domžalah preživeli čudovit večer.

Vsakemu posebej se zahvaljujem za podporo, ki smo je bili ves čas organizacije obilno deležni v različnih oblikah: pri snovanju, idejah, pobudah, trženju, sestavi programa, organizaciji, izvedbi, spodbujanju, prodaji kart, z dobro voljo, optimizmom in vašo aktivno prisotnostjo na koncertu.

Z vašim prizadevanjem ste omogočili, da bomo na naši šoli lahko oblikovali še kvalitetnejši program, naredili poučevanje otrok zanimivejše in bivanje prijetnejše.

Posebna zahvala velja vodji projekta Anžetu Zavrlu, ki je od začetka v mesecu juniju, pa do zadnje minute nastopa s skupino Gadi v četrtek, predano, požrtvovalno, z vsem srcem in na polna pljuča dihal za naš koncert.

V spomin na lepe trenutke, vam posredujem povezavo in se veselim prihodnjih skupnih uspešnih projektov.

Peter Jerina
ravnatelj