Spoštovani starši,

zaradi zdravstvenih razmer se je Vlada RS odločila, da se bo od 9. 11. 2020 do preklica vzgojnoizobraževalno delo v šolah za vse učence  izvajalo na daljavo.

Učenci od 6.-9. razreda na naši šoli nadaljujejo z izobraževanjem na daljavo tako, kot smo zastavili pred počitnicami. Starši otrok od 1. – 5. razreda boste o načinu poteka šolanja obveščeni s strani razredničarke.

Zaradi fizične oddaljenosti je še bolj pomembno, da ohranimo/vzpostavimo stik, ne osebno, a s pomočjo vseh možnosti, ki jih nudi moderna tehnologija. Zato vas vabim, da se obrnete na učitelje, razrednike, svetovalno službo ali name preko e-naslovov, ki so objavljeni na šolski spletni strani ali preko sistema E-Asistent. Lahko le sporočite željo po osebnem pogovoru in vas bomo poklicali v najkrajšem možnem času.

Greg Anderson je nekoč dejal: “Ko začnemo ceniti sedanji trenutek, začnemo spoznavati, kako izjemna stvar je življenje, pa naj bodo okoliščine kakršne koli že.”

Želim vam veliko lepih trenutkov kljub neobičajnim okoliščinam, v katerih se nahajamo.

Peter Jerina
ravnatelj