Dragi učenci in starši!

Na nas se je obrnila Dijaška skupnost Ljubljana, v kateri so se odločili, da bi tako kot lani izvedli projekt brezplačne individualne pomoči osnovnošolcem.

Brezplačna individualna učna pomoč osnovnošolcem je projekt, ki se je začel leta 2021. Namen projekta je, da dijaki, ki so na določenih učnih področjih boljši, pomagajo učencem v osnovnih šolah, ki pa imajo s temi predmeti težave. Ko je vsakemu dijaku bil dodeljen pomoči potreben osnovnošolec, so se dijaki dobili z osnovnošolci, preko zooma, ter jim pomagali pri učenju in jim nudili brezplačne inštrukcije. To bi izvedli tudi letos, vendar bi v dogovoru z obeh strani (dijak-osnovnošolec) to lahko potekalo tudi v živo.

Če bi želeli učenci v projektu sodelovati, morajo izpolnitvi obrazec. Prijavijo se lahko do konca februarja, potem pa jim bodo v najkrajšem možnem času poiskali dijaka, ki jim bo nudil pomoč.