Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

V okviru prometne vzgoje smo se s sedmošolci odločili, da preživimo čudovit jesenski popoldan. Naš cilj je bil aktivno preživljanje prostega časa na kolesu. Skupaj smo raziskali in ugotovili, da je v naši bližini kar nekaj kolesarskih spretnostnih poligonov ali »pumptrack« stez. Odločili smo se, da obiščemo športni park Hrastje Depala vas. V parku se za vsakega nekaj najde, saj se tam nahaja »pumptrack« steza, igrišče za nogomet, košarko ter fitnes naprave. Sedmošolci so dokazali, da so pri spretnostni vožnji boljši od učitelja.

Vljudno vas vabimo, da se tudi vi preizkusite! 🚴🚴🚴

Predlagamo vam naslednje destinacije v naši bližini:

• Športni park Hrastje Depala vas ( 4 km )
  • Pumptrack v Zaborštu pri Dolu ( 6 km )
  • Pumptrack ( Kolovoz ) Vir pri Domžalah ( 6 km )

Vendar ne pozabite, varnost je na prvem mestu. Poskrbite za ustrezno opremljeno kolo in uporabljajte čelado.😊