Spoštovani starši otrok, vključenih v OŠ Dragomelj in Vrtec Racman!

Na OŠ Dragomelj in v Vrtcu Racman se vrsto let srečujemo z dvema problemoma: pomanjkanjem parkirnih mest v času jutranje konice pred pričetkom pouka ter posledično nepravilnim parkiranjem na avtobusni postaji, kar težave povzroča avtobusnim prevoznikom in ovira varen izstop otrok.

Zato bo od torka, 11.10.2016, na zunanjem šolskem nogometnem igrišču v času med 7.30 in 8.15 uro možnost parkiranja, vhod v šolo pa bo tudi skozi stranska vrata ob igrišču. Zaradi varnosti priporočamo to pot skozi šolo tudi staršem otrok iz Vrtca Racman.

Starše prosim za razumevanje dejstva, da so zarisana parkirna mesta ob šoli v tem času namenjena le učiteljicam in vzgojiteljicam ter da na teh mestih ni dovoljeno parkiranje, saj bi sicer učiteljice morale parkirati na šolskem igrišču in pred pričetkom pouka premikati avtomobile.

Prevoz mimo avtobusne postaje bo še vedno mogoč. Na tem mestu bo dovoljen le kratek postanek, namenjen mirnemu in varnemu odhodu otrok iz avtomobilov.

Ob 8.15 mora biti igrišče zaradi pouka izpraznjeno, zato starši svoj odhod načrtujte pravočasno.

V želji po varnem in mirnem vsakodnevnem prihodu otrok v šolo in vrtec vas lepo pozdravljam.

Peter Jerina