V sredo, 21. 3. 2018, so nas obiskali učitelji, ki se priučujejo de Bonovih metod poučevanja. To je že 4 skupina učiteljev, ki jih gostimo na naši šoli. Namen obiska je, da si učitelji pogledajo zgled dobre prakse. Na naši šoli  delamo po de Bonovih metodah že 5 leto.

Otroci, ki obiskujejo Krožek za Razmišljanje in krožek Male sive celice so za goste pripravili samostojen program. Starejši učenci so ga izpeljali kar v angleškem jeziku, mlajši pa so s svojim žarom in zagonom dobili pomoč prevoda od starejših. Program so otroci pripravili samostojno in suvereno. Gostje so bili navdušeni in otroci so poželi velik aplavz in pohvale.

Sama kot mentorica lahko rečem, da sem bila na njih izredno ponosna. Res mi je v veselje delati z vsakim izmed njih.

Daša Vukašinovič