Spoštovani starši,

Vlada RS je zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni Covid-19 sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja. Odlok velja od četrtka, 1. 4. 2021 do nedelje, 11. 4. 2021. Pouk bo v tem času potekal na daljavo, v šolske klopi se ponovno vrnemo v ponedeljek, 12. 4. 2021.

Pouk na daljavo bo potekal preko spletnih učilnic, videokonferenc in navodil učiteljev na enak način kot v zimskem času.

Spodbudite prosim vaše otroke, da bodo opravljali delo na daljavo in sodelovali z učitelji.

Znašli smo se v neljubi situaciji, ki ni lahka ne za vas, spoštovani starši, ne za učence.

Verjamem, da bomo s skupnimi močmi zmogli premagati še teh nekaj dni z upanjem in zaupanjem na svetlo prihodnost, ko bo stanje boljše in se bo lahko življenje vrnilo v stare tirnice.

Lepo vas pozdravljam,

Peter Jerina