Spoštovani straši in učenci!

V tem šolskem letu bomo sodelovali pri AKCIJI ZBIRANJA TEKSTILA ali SPRAVIMO TEKSTILNE MATERIALE IZ ODLAGALIŠČ

Otroci so v teh dneh prinesli domov zgibanke, kako bo akcija potekala in kakšen je njen namen. Tekstil (oblačila, čevlji, torbice, pasovi, igrače, posteljnina, odeje, brisače) se bo zbiral v posebnem zbojniku, ki bo stal pred šolo.

Dejstvo je, da so odlagališča prepolna nepotrebnih odpadkov. Zato smo se odločili, da tudi mi pristopimo k tej akciji. Potrudili se bomo, da pustimo prostor na odlagališčih tistim odpadkom, katerim so namenjena. Izrabljena oblačila, čevlji, torbice, pasovi, igrače, posteljnina, odeje, brisače se ne meče v koš za odpadke, pač pa to sodi v posebne zabojnike.

Akcija na naši šoli bo potekala v tednu od 19. do 23. novembra 2012. Natančnejše informacije zbiralne akcije bodo objavljene na spletni strani šole v začetku meseca novembra.

Prevetrimo garderobne omare, miselne vzorce in ustaljene navade.

Martina Pogačar