SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Na naši šoli se na področju športa dogoja kar precej in prepričan sem, da bi moralo biti na teh straneh napisanega kaj več. No, to ne spremeni dejstev, na srečo.

Tokrat pa so se naši učenci odrezali izjemno uspešno in prav je, da o tem napišem nekaj besed.

Ker smo (z)mešana šola, ki ima dve mami, torej dve občini ustanoviteljici, včasih pridno izkoriščamo to dejstvo, seveda v pozitivnem smislu. Naše mlajše dečke smo prijavili na obe tekmovanji v mali odbojki, kjer so se imenitno odrezali. V LJ prvenstvu so dosegli 1. mesto v 2. ligi, na DOM. prvenstvu pa ravno tako. Fuul dobr, a ne?

Odlični rezultati pa ne pridejo sami od sebe. So posledica marljivega dela tenerja Matjaža Brajerja in dečkov, ki redno hodijo na ure interesne dejavnosti, so vestni, športno prenašajo poraze in se veselijo zmag, so med seboj strpni in spoštljivi.

Ob tem bi bilo krivično prezreti deklice, ki pod vodstvom trenerja Gregorja Orla še zorijo in po trudu nič ne zaostajajo za dečki. Njihov čas še prihaja.

ČESTITKE VSEM

LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing