Pouk v tem šolskem letu se zaključuje. Že v petek popoldne se začnejo zaslužene poletne počitnice.

Zadnji šolski dan – v petek, 22.06., bo pouk organiziran malo drugače. Učenci 1. – 4. razreda boste v šoli štiri šolske ure. Učenci 5. – 8. razreda pa pet šolskih ur. Podrobnejšo organizacijo vam bo posredoval razrednik oz. razredničarka.

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje ter prehrana bodo organizirani tudi v petek. Poskrbite za morebitne pravočasne odjave obrokov.

Šolski avtobus oz. kombi bosta v petek imela zjutraj le 2. vožnjo (8.00 v šoli) ter 1. vožnjo domov (12.45 izpred šole).

Verjamem, da ste tudi v tem šolskem letu doživeli v šoli veliko prijetnih trenutkov, spletli nova prijateljstva in se veliko novega naučili. Prepričana sem, da ste z rezultati svojega dela tudi v tem šolskem letu zadovoljni.

Lepo se imejte in pazite nase ter nasvidenje 3. septembra.