Dobrota se razdaja

tako rahlo, nežno,

pade kot drobcena semena

po naših poteh in jih oživlja s cvetovi.

(Pam Brown)

Na Koroškem zbirajo plastične zamaške za šestletno Mašo Prasnic, ki je deklica s posebnimi potrebami. Odločili smo se, da zbrane zamaške, ki smo jih v letošnjem letu pridno zbirali s pomočjo vas, dragi starši, otroci in učitelji, podarimo za njeno zdravljenje in nakup samoplačniških zdravstvenih pripomočkov. Zamaškov se je nabralo za 324 kg.

KDO JE MAŠA?

Maša je vesela, srečna in simpatična šestletna deklica, ki ne hodi, ne govori in ne vidi.

Prebolela je hudo obliko meningoencefalitisa in je popolnoma odvisna od drugih.

Denar, zbran v tej akciji bomo namenili njenim potrebam in ji pokrili stroške nabave nekaterih  samoplačniških pripomočkov, hipoterapiji in prilagojenih pripomočkov za vsakdanje stvari.

Podarjamo 324 kg zamaškov, ki smo jih v letošnjem letu s pomočjo vas, starši, otroci in učitelji, pridno zbirali.