Spoštovani straši in učenci!

V času govorilnih ur v sredo, 15. novembra 2017 od 16.00 do 18.30, bo potekal bolšji sejem.

V času bolšjega sejma se bodo zbirali prostovoljni prispevki, ki bodo namenjeni za šolski sklad (nabava novih smučarskih čevljev za potrebe učencem v zimski šoli v naravi…).

Se v vaši omari nahajajo kosi oblačil, ki jih že dolgo niste oblekli? Kosi oblačil, ki so jih vaši otroci že prerasli? Zakaj jih ne bi po ugodni ceni prodali ali podarili komu drugemu, ki jih bo z veseljem nosil, vi pa boste dobili prostor za nove kose?

Bolšji sejem bo deloval po principu prodaje po ugodni ceni, ki jo določiš sam ali ugodno kupi, kar ti pride prav in boš z veseljem nosil ali bil z zimskim športnim rekvizitom športno aktiven.

Kaj lahko prinesete na Bolšji sejem?

• Zimsko-športna oblačila za otroke in odrasle (smučarske hlače, puloverje, jakne, rokavice…),
  • športne rekvizite (smuči, smučarske čevlje, čelade, palice, drsalke, deske za deskanje na snegu,…).

Prevetrimo garderobne omare, miselne vzorce in ustaljene navade.

Tim za pripravo Bolšjega sejma