Prehrana

V kuhinji OŠ Dragomelj pripravljajo zajtrk (predvsem za učence vključene v jutranje varstvo), dopoldansko in popoldansko malico ter kosila. Organizatorka šolske prehrane je Marjeta Medved.

V primeru odsotnosti učenca starši odjavijo prehrano za določen čas oz. za čas odsotnosti učenca preko spletne strani https://www.easistent.com/ ali izjemoma na telefon 5 890 810.

Navodila za odjavo preko spletne strani e-asistent:

1. V eAsistentu izberete zavihek prehrana.
  2. Odpre se vam meni obrokov na katere je otrok naročen.
  3. Nato izberete datum odjave in obrok, ki ga želite odjaviti – s klikom na odjava pri posameznem obroku.
  4. Na koncu pa samo še potrdite odjavo.

Če je bila odjava prehrane podana do 10. ure zjutraj, velja odjava z naslednjim dnem po prejemu oz. z dnem, ki ga določi oseba, ki je podala odjavo. Če obrok ni pravočasno odjavljen, starši plačajo polno ceno obroka.

Prispevek za šolsko prehrano je potrebno plačati v roku. (Zakon o šolski prehrani, Pravila o šolski prehrani).

Jedilniki so objavljeni na oglasnih deskah ter na spletni strani šole. Zaradi morebitnih odsotnosti zaposlenih v kuhinji, varnega shranjevanja ter dobave živil, si šola pridržuje pravico do spremembe jedilnika.

Potrdilo o dietah

Potrdilo in ostale informacije boste našli tukaj.

Zeleni ponedeljek

Več o poteku, namenih in ciljih pobude si preberite tukaj.

Anketa o šolski prehrani

Spoštovani učenci in starši!

Zaradi skupne želje po čim bolj zdravem prehranjevanju je pred vami spletni anketni vprašalnik o vašem zadovoljstvu s šolsko prehrano.

Prosimo, da si vzamete čas in rešite anketo. Vaša mnenja nam bodo v veliko pomoč pri načrtovanju šolske prehrane.

VPRAŠALNIK ZA STARŠE

VPRAŠALNIK ZA UČENCE

Analiza ankete o šolski prehrani

ŠOLSKO LETO 2017/2018