Novičke

RAZPIS ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE IN DIJAŠKE DOMOVE V ŠOLSKEM LETU 2024/25

15. INFORMATIVA

Dragi starši in učenci!

Vljudno vabljeni na 15. Informativo, ki bo ta konec tedna potekala na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Informativa obiskovalcem nudi priložnost, da na enem mestu dobijo vse ustrezne informacije iz prve roke ter jim tako olajša odločitev, katere izobraževalne programe obiskati v času uradnih informativnih dni in kam nato oddati svojo prijavnico za vpis. Informativa tako pomaga veliki večini odgovoriti na vprašanje ”KAM NAPREJ”. Številnim pomaga najti informacije o štipendijah, zaposlitvenih priložnostih doma in v tujini, prekvalifikacijah in številne druge z izobraževanjem in zaposlovanjem povezane informacije.

Več informacij o dogodku lahko najdete na uradni spletni strani organizatorja. Vstop je prost.