Spoštovani starši,

vašim otrokom lahko v letošnjem koledarskem letu omogočimo brezplačno učenje španskega jezika, ki bo potekalo od 13.3.2017 do konca decembra 2017. Pouk se bo izvajal 1x tedensko za vsako triado posebej, in sicer:

• za 1. razred: sreda, od 7:45 do 8:15 ure,
• za 2. – 3. razred: četrtek, od 7:30 do 8:15 ure,
• za 4. – 6. razred: ponedeljek, od 7:30 do 8:15 ure in
• za 7. – 9. razred: torek, od 7:30 do 8:15 ure.

Učenje je namenjeno otrokom, ki bi radi spoznali španski jezik in špansko kulturo na igriv, zabaven in poučen način. Izobraževanje bo potekalo s pomočjo igric, videoposnetkov ter glasbe.

Starše, ki ste v oktobru otroke vpisali na jezikovni tečaj španščine jezikovne šole Linkot obveščam, da pogodbeno dogovorjen način in izvedba tečajev ostajata nespremenjena. Vašega otroka pa lahko vpišete na dodatno utrjevanje znanja v novo ponujene skupine s strani šole.

Starše vabim, da otroke prijavite preko spodnjega obrazca do četrtka, 9.3.2017.

V času zimskih šolskih počitnic želim vam in vašim otrokom veliko skupnih lepih trenutkov.

Peter Jerina
ravnatelj