Mamica je kakor sonček,
mamice ne dam,
eno le na svetu širnem
mamico imam.

S to pesmico, ki je bila poklon našim mamicam, babicam, tetam, učiteljicam, ženskam, so vsi nastopajoči skupaj zaključili koncert ob materinskem dnevu, ki smo ga z društvom Lipa pripravili v telovadnici naše šole.

Poleg nastopajočih iz društva Lipa, so koncert sooblikovali pevci in pevke združenega otroškega in mladinskega pevskega naše šole z zborovodkinjo Jasno Medved. Pevce so na klaviaturah spremljali spretni prsti osmošolca Amadeja Urbanija. Na koncertu so se s hudomušno recitacijo predstavili učenci 3. b, učenci in učenke 1. b pa so koncert otvorili s slovenskim ljudskim plesom Rašpla. Koncert sta v prijetno celoto zaokrožila napovedovalca Pija in devetošolec Domen Grčar.

Hvala vsem, da smo skupaj soustvarili sproščeno in navdušujočo prireditev ob materinskem dnevu.

Foto: Julija Štempelj