Spoštovani starši,

obveščam vas, da je na podlagi sklepa Vlade RS št. 18100-7/2020/2 in odredbe ministra za zdravje začasno prepovedano zbiranje ljudi v šolah, kar konkretno pomeni, da od ponedeljka, 16.3., do preklica (trenutno predvidoma do 29.3.)  pouk na šoli ne bo organiziran.

Zaposleni pripravljamo izvedbo izobraževanja na daljavo, o čemer boste natančno obveščeni na spletni strani in preko e-asistenta.

Prosim vas, da preverite, ali ima vaš otrok na voljo možnost domače uporabe računalnika z internetno povezavo oziroma mu lahko navodila natisnete na drugi način. V nasprotnem nam sporočite, da bomo navodila za delo otrokom poslali po običajni pošti.

V upanju, da bodo ukrepi Vlade RS zalegli in bomo s skupnimi močmi lahko zajezili širjenje virusa, vas lepo pozdravljam.

Peter Jerina
ravnatelj