Spoštovani starši,

zaradi investicijskih del na cesti Mala Loka – Dragomelj ter popolne zapore cestišča na tej relaciji, običajna varna pot v šolo za učence iz Male Loke ne bo mogoča do 30.10.2016.

Zato skupaj z Občino Domžale iščemo rešitve, ki gredo predvsem v smeri zagotovitve prevoza za šolarje iz Male Loke z obstoječo prevozno linijo iz naselja Bišče.

Starše, ki bi vas tovrstni prevoz zanimal, prosim, da svoj interes, ime in priimek otroka ter pretežen čas vožnje (1. ali 2. vožnja; vozni red je v meniju uporabno/prevoz) sporočite na poštni naslov tajnistvo@osdragomelj.si do vključno petka, 9.9.2016.

Glede na izražen interes bomo poiskali najboljšo možno rešitev ter vas o njej obvestili po elektronski pošti in na spletnih straneh.

Lep pozdrav,

Peter Jerina