Kulturna šola

Vsak posameznik, zaposlen na OŠ Dragomelj, je s svojim delom prispeval, da nam je v šolskem letu 2017/18 uspelo pridobiti naziv kulturne šole. K temu sta zelo veliko pripomogli Jasna Medved na glasbenem področju in Ivica Janež na gledališko-recitatorskem področju. Pomeni, da smo izpolnili pogoje in pridobili naziv za naslednjih 5 let.

Bili smo uspešni na različnih kulturnih področjih, število vključenih učencev je bilo veliko. Udeleževali smo se revij, srečanj, tekmovanj, prirejali kulturne dogodke, spodbujali mentorsko delo za kulturna in umetniška področja, brezplačno oddajali šolski prostor in  se povezovali z lokalno skupnostjo.

Kulturni programi so se izvajali v okviru rednih in izbirnih predmetov, obšolskih dejavnosti.

Zapisala: Alenka Dragan