Spoštovani učenci in starši,

z vetrom zapleše –
in prvošolcem
laske počeše;
malo na levo, malo na desno,
malo za šalo, malo pa resno…

Poletje obrača še zadnje koledarske liste in neizbežno se približuje najbolj obarvani del leta – pisana jesen, ki pa poleg listja v živopisanih barvah, obrača tudi liste v novih zvezkih, učbenikih, knjigah vseh velikosti in nas spomni, da je čas, ko se je potrebno posloviti od dolgih dni polnih lenarjenja, brezdelja, smeha, neskončnih doživetij okoli hiše ali pa ob morju, nekje v gorah, na peščenih plažah, na igrišču, s kolesom ob robu gozda ali pa kar tako doma na kavču z dobro knjigo. Kajti prišel je čas za nove dogodivščine v šoli… Zato vas ob začetku šolskega leta ponovno vabimo, da se nam pridružite na poti raziskovanja in odkrivanja novega.

Opremljeni z novo energijo, TORBO, BELEŽKO, MAPO, PISALI, ŠOLSKIMI COPATI, predvsem pa širokimi nasmehi, se vrnite v naš skupen hram učenosti, in sicer

v torek, 1.09.2020.

Učenci 2. – 5. razreda pouk pričnete ob 8.20 uri.

Učenci 6. – 9. razreda s poukom pričnete ob 9.10 uri.

Prosim, da učenci v šolo pridete ob načrtovani uri in ne prihajate predčasno.

Vsi učenci imate s svojimi razredniki dve (2) šolski uri pouka razredno uro, nato pa pouk po urniku.

Starši učencev 1. razreda informacije o pričetku pouka prejmete na sestanku v četrtek, 27.8.2020. Prvošolčki 1.a razreda se na športni ploščadi zberete ob 9.30 uri, učenci 1.b razreda pa ob 10.00 uri (v primeru dežja se zberemo v šolski telovadnici).

Jutranje varstvo in zajtrk prvi dan ne bosta organizirana, pripravljene pa bodo malica, kosilo in popoldanska malica.

Prvi dan bo zjutraj organizirana le druga vožnja avtobusa, popoldan bosta organizirani obe vožnji. Zaradi varnosti vsi otroci na avtobusu obvezno uporabljate maske, ki jih priskrbite sami.

Vabim vas, da si natančno preberete priloženi dokument, v katerem se nahajajo pomembne informacije glede organizacije pouka na OŠ Dragomelj v letošnjem šolskem letu.

Prijazno dobrodošli.

Peter Jerina