Pred vrati je začetek novega šolskega leta.

V četrtek, 1. septembra 2022, se učenci od 2. do 9. razreda ob 8. uri in 20 minut v primeru lepega vremena zberete na šolskem igrišču, če nas bo priganjal dež, pa v telovadnici.

Po kratkem nagovoru gospe ravnateljice Urške Kovač Grad bosta sledili dve uri oddelčne skupnosti, malica, nato pa pouk po urniku. Izbirnih in neobveznih izbirnih predmetov ta dan ne bo. Prejeli boste tudi učbenike iz učbeniškega sklada, zato imejte s sabo torbo.

Organizirano bo podaljšano bivanje po urniku ter kosilo in popoldanska malica za vse prijavljene učence.

Vožnje šolskega avtobusa: šolski avtobus na prvi šolski dan zjutraj pelje le drugo vožnjo, po pouku pa obe vožnji.

Prvošolčke na šolskem igrišču vsi nestrpno pričakujemo ob 9. uri.

Naj bo preostanek počitnic pisan, prvi šolski dan pa priložnost za nove začetke!