Spoštovane učenke in učenci!

Še malo in počitnic med šolskima letoma bo resnično konec. Za nas vse se nepreklicno začenja novo šolsko leto. Sporočam vam nekaj podrobnosti o prvem šolskem dnevu, kjer boste dobili napotke in informacije za naslednje šolske dneve.

Začetek pouka je v torek, 01. 09. 2015.

1. Učenci 1.-9. razreda se zberete v telovadnici ob 8:20 uri . V učilnice vas bodo od tam pospremili razredniki.
  • Učenci 1. triade boste imeli kulturni dan. Učenci 1. razreda do 12:00, učenci 2. in 3. razreda do 12:50.
  • Učenci od 4. do 9. razreda boste imeli s svojimi razredniki dve (2) šolski uri pouka (ura oddelčne skupnosti), nato pa še tri (3) ure pouka po urniku – do 12:50.
  1. Učenci se morate obvezno preobuti v copate (uporabite garderobe, ki ste jih uporabljali v preteklem šolskem letu).
  1. Šolski prevoz (za učence iz Podgorice in Šentjakoba ter iz Bišč) bo organiziran  po voznem redu:
  • V torek, 01. 09. 2015
V šolo Bišče 08:00
Šentjakob 07:45
Iz šole

Bišče in

Šentjakob

• Od srede, 02. 09. 2015, naprej
1. vožnja 2. vožnja
V šolo Bišče 07:20 08:00
Šentjakob 07:05 07:45
Iz šole

Bišče in

Šentjakob

13:15 14:05

1. Vsi učenci, ki ste oddali prijavo, boste prvi šolski dan dobili v šoli malico in kosilo. Od srede naprej boste prejemali tudi zajtrk in popoldansko malico po oddanih prijavah.

V torek ne bo organiziranega jutranjega varstva, podaljšano bivanje bo organizirano.

Glede na to, da bo večina učencev v šoli prejela učbenike, pridite v šolo s šolsko torbo (s seboj morate imeti tudi beležko in pisalo ter seveda copate!!).

Ob začetku šolskega leta Vam, dragi učenci, želim, da uresničite vse svoje cilje in izbirate načine, ki vam bodo  pomagali doseči čim več znanj. Ob koncu šolskega leta pa zberite čimveč dobrih rezultatov, na katere boste lahko ponosni predvsem sami, pa tudi vsi tisti, ki so vam jih pomagali doseči.

Lep pozdrav!

Metka Murn