Za učence 7., 8. in 9. razreda osnovne šole bo letos organiziran brezplačen računalniški krožek, ki bo potekal na UL Pedagoški fakulteti.

Na krožku bodo učenci spoznali nekatere računalniške vsebine in se naučili programirati v vizualnem programskem jeziku Snap!

Krožek se bo izvajal v dveh terminih: ponedeljek, 15.30-17.00, in ponedeljek, 17.30-19.00.  Krožek se bo začel 5. 11. 2018. Srečanja bodo enkrat na teden, razen med šolskimi počitnicami in prazniki, vse do 18. 2. 2019 (skupaj 15 srečanj).

V vsaki skupini je na voljo 16 prostih mest. Prijave bodo možne do zapolnitve teh mest. Prijavnico in nekaj več informacij najdete na povezavi l.ead.me/bayuiH.

Za več informacij lahko kontaktirate Špelo Cerar na e-poštni naslov spela.cerar@pef.uni-lj.si.