Razširjeni – obogatitveni program šole

Razredna stopnja

Šola za razmišljanje, bralna značka, EKO bralna značka, bralna značka ANG, namizni tenis, otroški parlament in šolska skupnost, Zlati sonček, otroški pevski zbor, skupina flavtic, ustvarjalne delavnice, Vesela šola, eko projekti, vrtnarjenje, sodelovanje na natečajih, tekmovanja: matematika – Kenguru, naravoslovje – Kresnička, Znam več, organizacija pouka v starostno heterogenih skupinah (1. – 3.r) v tednu otroka trikrat, prav tako ob dnevu Zemlje, tabori.

V letošnjem letu nudimo brezplačno učenje francoskega jezika za učence od 5. do 9. razreda.

Predmetna stopnja

Bralna značka, bralna značka NI, bralna značka ANG, modelarstvo, Zvezdice ustvarjalnosti, Orffova skupina, mladinski pevski zbor, skupina flavtic, Krpan, šivalnice, šola za razmišljanje, otroški parlament in šolska skupnost, Vesela šola, ustvarjalne delavnice, eko projekti, tekmovanja (matematika, angleščina, slovenščina, zgodovina, fizika, geografija, kemija, biologija, šport, naravoslovje, astronomija), likovni natečaji, tabor socialnih veščin, športni vikend, novinarstvo, šolski radio, noč branja v šoli, hitro branje, šport (atletika, namizni tenis, nogomet, odbojka, košarka), podjetniški tabor, planinski krožek, kaligrafija, vikend tabor Mura, zlata reka, Animateka, turistična vzgoja, obeležitev ob evropskem letu kulturne dediščine, mladi prostovoljci.