Spoštovani starši,

v šolo se v prihodnjem tednu vračajo vsi naši učenci.

Otroci od 4.- 8. razreda prvi dan (v ponedeljek ali sredo) s seboj prinesejo podpisano izjavo o njihovem zdravstvenem stanju, ki je priložena.

Prilagam tudi opis organizacije pouka od 1.6. dalje. Prosim, da ga VSI preberete in z vsebino seznanite vaše otroke, saj se spremembe nanašajo na vse razrede.

Obveščam vas, da se zavedamo zdravstvenega tveganja, ki ga lahko prinaša ponovna vrnitev vseh otrok v šolo. Zato smo z vso skrbnostjo organizirali bivanje in življenje na šoli v skladu s priporočili NIJZ z željo, da se ob ponovni vrnitvi virusa naši družbi kot celoti ne bi bilo potrebno ponovno ustaviti.

Vaši otroci so kot kisik za našo šolo. Vsi zaposleni se veselimo, da bo Osnovna šola Dragomelj v prihodnjem tednu lahko ponovno zadihala s polnimi pljuči.

Prijeten majski konec tedna želim in vas pozdravljam.

Peter Jerina