Tekmovanje iz znanja biologije za Proteusovo priznanje

Dne, 22. 10. 2008 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja biologije za Proteusovo priznanje. Tekmovanja se je udeležilo 9 osmošolcev in 1 sedmošolec.

Devetošolcev na tekmovanje ni bilo kljub temu, da so se prijavili nanj. Verjetno so se prestrašili dodatnega dela, ki je bilo nujno, če so želeli doseči kak soliden rezultat.

Osmošolci so se redno in aktivno udeleževali srečanj z mentorico. Delavnost se jim je obrestovala, saj je od 10 tekmovalcev kar 7 tekmovalcev doseglo BRONASTO PROTEUSOVO PRIZNANJE. Ti učenci so:

URŠA KOPAČ,   MANCA SLABANJA,   JERNEJ GRČAR,   MANJA  BABNIK, KLARA ROGINA,   KATARINA URBANČIČ in    ŠPELA VELEPEC.

Preostalim trem učencem je za dosego bronastega priznanja zmanjkalo le malo točk in sem prepričana, da bodo prihodnje leto uspešni.

Na državno tekmovanje se bodo uvrstili učenci z največ točkami, kriterij za uvrstitev bo znan po 17. 11. 2008.

Vsem tekmovalcem za zares dobre rezultate čestitam. Tistim, ki bodo tekmovali na državnem tekmovanju in se potegovali še za srebrno in bronasto Proteusovo priznanje pa želim veliko uspeha!

Mentorica:
Sonja Kračman