Select Page

Urniki

Enota: 1.A

Razrednik: Suzana Moder

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

8.00 – 8.45

$LVZ1A

 

$SLO1A

 

$SPO1A

 

$MAT1A

 

$ŠVZ1A

 

 

LVZ

MODER

SLO

MODER

SPO

MODER

MAT

MODER

ŠVZ

MODER

 

LVZ_2

LOJEVEC

SLO_2

LOJEVEC

SPO_2

LOJEVEC

MAT_2

LOJEVEC

ŠVZ_2

LOJEVEC

8.50 – 9.35

$LVZ1A

 

$MAT1A

 

$MAT1A

 

$SLO1A

 

$SPO1A

 

 

LVZ

MODER

MAT

MODER

MAT

MODER

SLO

MODER

SPO

MODER

 

LVZ_2

LOJEVEC

MAT_2

LOJEVEC

MAT_2

LOJEVEC

SLO_2

LOJEVEC

SPO_2

LOJEVEC

10.05 – 10.50

$SLO1A

 

$ŠVZ1A

 

$SLO1A

 

$GVZ1A

 

$SLO1A

 

 

SLO

MODER

ŠVZ

MODER

SLO

MODER

GVZ

MODER

SLO

MODER

 

SLO_2

LOJEVEC

ŠVZ_2

LOJEVEC

SLO_2

LOJEVEC

GVZ_2

LOJEVEC

SLO_2

LOJEVEC

10.55 – 11.40

$SLO1A

 

$GVZ1A

 

$ŠVZ1A

 

$SPO1A

 

$MAT1A

 

 

SLO

MODER

GVZ

MODER

ŠVZ

MODER

SPO

MODER

MAT

MODER

 

SLO_2

LOJEVEC

GVZ_2

LOJEVEC

ŠVZ_2

LOJEVEC

SPO_2

LOJEVEC

MAT_2

LOJEVEC

Enota: 1.B

Razrednik: Gabrijela Visenjak

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

8.00 – 8.45

$SLO1B

 

$ŠVZ1B

 

$SPO1B

 

$MAT1B

 

$ŠVZ1B

 

 

SLO

VISENJAK

ŠVZ

VISENJAK

SPO

VISENJAK

MAT

VISENJAK

ŠVZ

VISENJAK

 

SLO_2

CVETKOV

ŠVZ_2

CVETKOV

SPO_2

CVETKOV

MAT_2

CVETKOV

ŠVZ_2

CVETKOV

8.50 – 9.35

$SLO1B

 

$SLO1B

 

$MAT1B

 

$SLO1B

 

$SPO1B

 

 

SLO

VISENJAK

SLO

VISENJAK

MAT

VISENJAK

SLO

VISENJAK

SPO

VISENJAK

 

SLO_2

CVETKOV

SLO_2

CVETKOV

MAT_2

CVETKOV

SLO_2

CVETKOV

SPO_2

CVETKOV

10.05 – 10.50

$LVZ1B

 

$MAT1B

 

$SLO1B

 

$GVZ1B

 

$SLO1B

 

 

LVZ

VISENJAK

MAT

VISENJAK

SLO

VISENJAK

GVZ

VISENJAK

SLO

VISENJAK

 

LVZ_2

CVETKOV

MAT_2

CVETKOV

SLO_2

CVETKOV

GVZ_2

CVETKOV

SLO_2

CVETKOV

10.55 – 11.40

$LVZ1B

 

$GVZ1B

 

$ŠVZ1B

 

$SPO1B

 

$MAT1B

 

 

LVZ

VISENJAK

GVZ

VISENJAK

ŠVZ

VISENJAK

SPO

VISENJAK

MAT

VISENJAK

 

LVZ_2

CVETKOV

GVZ_2

CVETKOV

ŠVZ_2

CVETKOV

SPO_2

CVETKOV

MAT_2

CVETKOV

Enota: 2.A

Razrednik: Tanja Lovše Veber

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

8.00 – 8.45

SLO

LOVŠE

MAT

LOVŠE

SLO

LOVŠE

ŠVZ

LOVŠE

MAT

LOVŠE

8.50 – 9.35

SLO

LOVŠE

SLO

LOVŠE

SLO

LOVŠE

SPO

LOVŠE

SPO

LOVŠE

10.05 – 10.50

MAT

LOVŠE

ŠVZ

LOVŠE

SPO

LOVŠE

MAT

LOVŠE

ŠVZ

LOVŠE

10.55 – 11.40

GVZ

LOVŠE

LVZ

LOVŠE

GVZ

LOVŠE

SLO

LOVŠE

SLO

LOVŠE

11.45 – 12.30

 

 

LVZ

LOVŠE

 

 

 

 

 

 

Enota: 2.B

Razrednik: Petra Dacar Povalej

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

8.00 – 8.45

ŠVZ

DACAR

SLO

DACAR

SLO

DACAR

MAT

DACAR

MAT

DACAR

8.50 – 9.35

SLO

DACAR

MAT

DACAR

SLO

DACAR

SLO

DACAR

SPO

DACAR

10.05 – 10.50

SLO

DACAR

ŠVZ

DACAR

SPO

DACAR

LVZ

DACAR

ŠVZ

DACAR

10.55 – 11.40

MAT

DACAR

SPO

DACAR

GVZ

DACAR

LVZ

DACAR

SLO

DACAR

11.45 – 12.30

GVZ

DACAR

 

 

 

 

 

 

 

 

Enota: 3.A

Razrednik: Tanja Oražem Ćosić

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

8.00 – 8.45

SLO

ORAŽEM

MAT

ORAŽEM

SLO

ORAŽEM

MAT

ORAŽEM

SLO

ORAŽEM

8.50 – 9.35

SLO

ORAŽEM

SLO

ORAŽEM

SLO

ORAŽEM

SLO

ORAŽEM

MAT

ORAŽEM

10.05 – 10.50

MAT

ORAŽEM

SPO

ORAŽEM

MAT

ORAŽEM

LVZ

ORAŽEM

SPO

ORAŽEM

10.55 – 11.40

ŠVZ

ORAŽEM

ŠVZ

ORAŽEM

GVZ

ORAŽEM

LVZ

ORAŽEM

ŠVZ

ORAŽEM

11.45 – 12.30

SPO

ORAŽEM

GVZ

ORAŽEM

 

 

 

 

 

 

Enota: 3.B

Razrednik: Mojca Grad

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

8.00 – 8.45

SLO

GRAD

MAT

GRAD

SLO

GRAD

ŠVZ

GRAD

SLO

GRAD

8.50 – 9.35

SLO

GRAD

SLO

GRAD

SLO

GRAD

MAT

GRAD

MAT

GRAD

10.05 – 10.50

ŠVZ

GRAD

SPO

GRAD

MAT

GRAD

SLO

GRAD

SPO

GRAD

10.55 – 11.40

MAT

GRAD

LVZ

GRAD

GVZ

GRAD

GVZ

GRAD

ŠVZ

GRAD

11.45 – 12.30

SPO

GRAD

LVZ

GRAD

 

 

 

 

 

 

Enota: 4.A

Razrednik: Martina Pogačar

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

8.00 – 8.45

SLO

POGAČAR

GVZ

POGAČAR

MAT

POGAČAR

ŠVZ

ŠAFARIČ

SLO

POGAČAR

8.50 – 9.35

MAT

POGAČAR

SLO

POGAČAR

DRU

POGAČAR

MAT

POGAČAR

NIT

POGAČAR

10.05 – 10.50

ŠVZ

ŠAFARIČ

ŠVZ

ŠAFARIČ

SLO

POGAČAR

TJA

KOŠIR

MAT

POGAČAR

10.55 – 11.40

$TJA4

 

NIT

POGAČAR

LVZ

POGAČAR

SLO

POGAČAR

$GVZ_RU

 

 

TJA1

KOŠIR

 

 

 

GVZ

POGAČAR

 

TJA2

KRAUPNER

 

 

 

 

 

 

 

11.45 – 12.30

DRU

POGAČAR

MAT

POGAČAR

LVZ

POGAČAR

NIT

POGAČAR

 

 

Enota: 4.B

Razrednik: Nadica Bičanin

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

8.00 – 8.45

SLO

BIČANIN

GVZ

BIČANIN

MAT

BIČANIN

MAT

BIČANIN

NIT

BIČANIN

8.50 – 9.35

MAT

BIČANIN

ŠVZ

ŠAFARIČ

SLO

BIČANIN

TJA

KRAUPNER

SLO

BIČANIN

10.05 – 10.50

NIT

BIČANIN

NIT

BIČANIN

DRU

BIČANIN

SLO

BIČANIN

MAT

BIČANIN

10.55 – 11.40

$TJA4

 

SLO

BIČANIN

$GVZ_RU

 

LVZ

BIČANIN

ŠVZ

ŠAFARIČ

 

TJA1

KOŠIR

 

GVZ

BIČANIN

 

 

 

TJA2

KRAUPNER

 

 

 

 

 

 

 

11.45 – 12.30

DRU

BIČANIN

MAT

BIČANIN

ŠVZ

ŠAFARIČ

LVZ

BIČANIN

 

 

Enota: 5.A

Razrednik: Marija Dokl

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

8.00 – 8.45

ŠVZ

ŠAFARIČ

ŠVZ

ŠAFARIČ

SLO

ZAVRL

SLO

ZAVRL

$SLO5

 

 

 

 

 

 

SLO1

ZAVRL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SLO2

DOKL

8.50 – 9.35

MAT

DOKL

MAT

DOKL

DRU

ZAVRL

NIT

DOKL

NIT

DOKL

10.05 – 10.50

SLO

ZAVRL

SLO

ZAVRL

$GVZ_RU

 

MAT

DOKL

GVZ

MEDVED

 

 

 

GVZ

MEDVED

 

 

 

 

 

 

 

RU

DOKL

 

 

 

 

10.55 – 11.40

DRU

ZAVRL

LVZ

DOKL

TJA

KOŠIR

$TJA5

 

$MAT5

 

 

 

 

 

TJA1

KOŠIR

MAT1

DOKL

 

 

 

 

 

 

 

TJA2

KRAUPNER

MAT2

ZAVRL

11.45 – 12.30

TJA

KOŠIR

LVZ

DOKL

GOS

DOKL

DRU

ZAVRL

ŠVZ

ŠAFARIČ

12.35 – 13.20

 

 

 

 

NIT

DOKL

 

 

 

 

Enota: 5.B

Razrednik: Vojka Zavrl

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

8.00 – 8.45

MAT

DOKL

NIT

DOKL

GVZ

MEDVED

MAT

DOKL

$SLO5

 

 

 

 

 

 

SLO1

ZAVRL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SLO2

DOKL

8.50 – 9.35

$GVZ_RU

 

SLO

ZAVRL

NIT

DOKL

SLO

ZAVRL

LVZ

ZAVRL

 

GVZ

MEDVED

 

 

 

 

 

RU

ZAVRL

 

 

 

 

 

 

 

 

10.05 – 10.50

TJA

KRAUPNER

MAT

DOKL

SLO

ZAVRL

DRU

ZAVRL

LVZ

ZAVRL

10.55 – 11.40

ŠVZ

ŠAFARIČ

ŠVZ

ŠAFARIČ

ŠVZ

ŠAFARIČ

$TJA5

 

$MAT5

 

 

 

 

 

TJA1

KOŠIR

MAT1

DOKL

 

 

 

 

 

 

 

TJA2

KRAUPNER

MAT2

ZAVRL

11.45 – 12.30

SLO

ZAVRL

GOS

ZAVRL

DRU

ZAVRL

NIT

DOKL

DRU

ZAVRL

12.35 – 13.20

 

 

 

 

TJA

KRAUPNER

 

 

 

 

Enota: 6.A

Razrednik: Nina Skube

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

7.10 – 7.55

 

 

 

 

 

 

 

 

RU

SKUBE

8.00 – 8.45

$TIG6

 

MAT

HUDOKLIN

GEO

DROBNE

SLO

SKUBE

SLO

SKUBE

 

GOS

KRAČMAN

 

 

 

 

 

TIT1

HUDOKLIN

 

 

 

 

 

TIT2

SKERLOVN

 

 

 

 

 

 

 

 

8.50 – 9.35

$TIG6

 

TJA

KRAUPNER

$ŠVZ6

 

MAT

HUDOKLIN

NAR

KRAČMAN

 

GOS

KRAČMAN

 

ŠVD

ŠAFARIČ

 

 

 

TIT1

HUDOKLIN

 

ŠVF

BREGAR

 

 

 

TIT2

SKERLOVN

 

 

 

 

 

 

 

10.05 – 10.50

ZGO

PAVLIČ

NAR

KRAČMAN

SLO

SKUBE

$ŠVZ6

 

TJA

KRAUPNER

 

 

 

 

ŠVD

ŠAFARIČ

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠVF

BREGAR

 

 

10.55 – 11.40

MAT

HUDOKLIN

SLO

SKUBE

LVZ

PUGELJ

$TIG6

 

$MAT6

 

 

 

 

 

GOS

KRAČMAN

MAT1

HUDOKLIN

 

 

 

 

TIT1

HUDOKLIN

MAT2

SKERLOVN

 

 

 

 

 

 

 

TIT2

SKERLOVN

 

11.45 – 12.30

$SLO6

 

$ŠVZ6

 

$TJA6

 

$TIT

 

GVZ

MEDVED

 

SLO1

JANEŽ

ŠVD

ŠAFARIČ

TJA1

KOŠIR

TIT1

HUDOKLIN

 

 

SLO2

SKUBE

ŠVF

BREGAR

TJA2

KRAUPNER

TIT2

SKERLOVN

 

 

12.35 – 13.20

TJA

KRAUPNER

 

 

 

 

$MPZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MPZ

MEDVED

 

 

do 14.10

$MPZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MPZ

MEDVED

 

 

 

 

 

 

 

 

Enota: 7.A

Razrednik: Karmen Pavlič

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

7.10 – 7.55

 

 

UBE

JERINA

$LVZ79

 

NI1

KOŠIR

ZGO

PAVLIČ

 

 

 

 

 

LVZ

PUGELJ

 

 

 

 

8.00 – 8.45

GEO

DROBNE

MAT

SKERLOVN

$ŠVZ7

 

GVZ

MEDVED

NAR

KRAČMAN

 

 

 

ŠVD

ŠAFARIČ

 

 

 

 

 

 

 

ŠVF

BREGAR

 

 

 

 

8.50 – 9.35

TJA

KRAUPNER

ZGO

PAVLIČ

SLO

SKUBE

MAT

SKERLOVN

$TJA7

 

 

 

 

 

 

TJA1

KOŠIR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TJA2

KRAUPNER

10.05 – 10.50

NAR

KRAČMAN

TJA

KRAUPNER

GEO

DROBNE

TJA

KRAUPNER

DDE

SELIŠKAR

10.55 – 11.40

$SLO7

 

NAR

KRAČMAN

$MAT7

 

SLO

SKUBE

SLO

SKUBE

 

SLO1

JANEŽ

 

MAT1

HUDOKLIN

 

 

 

SLO2

SKUBE

 

 

MAT2

SKERLOVN

 

 

 

 

11.45 – 12.30

MAT

SKERLOVN

TIT

HUDOKLIN

LVZ

PUGELJ

$ŠVZ7

 

RU

PAVLIČ

 

 

 

 

ŠVD

ŠAFARIČ

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠVF

BREGAR

 

 

12.35 – 13.20

NI1

KOŠIR

TIT

HUDOKLIN

 

 

$MPZ

 

OGL

SKERLOVN

 

 

 

 

 

 

 

MPZ

MEDVED

 

 

do 14.10

$MPZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MPZ

MEDVED

 

 

 

 

 

 

 

 

Enota: 8.A

Razrednik: Vesna Skerlovnik

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

7.10 – 7.55

 

 

$NI2

 

$POK

 

 

 

$TJA8

 

 

 

NI2

KOŠIR

POK

VRHOVEC

 

TJA1

KOŠIR

 

 

 

 

 

 

 

TJA2

KRAUPNER

8.00 – 8.45

GVZ

MEDVED

$TJA8

 

$MAT8

 

$TJA8

 

TIT

SKERLOVN

 

 

TJA1

KOŠIR

MAT1

HUDOKLIN

TJA1

KOŠIR

 

 

 

 

TJA2

KRAUPNER

MAT2

SKERLOVN

TJA2

KRAUPNER

 

 

8.50 – 9.35

DDE

SELIŠKAR

FIZ

OBLAK

LVZ

PUGELJ

FIZ

OBLAK

$SLORU8

 

 

 

 

 

 

RU8A

SKERLOVN

 

 

 

 

 

RU8B

SELIŠKAR

 

 

 

 

 

SLO1

JANEŽ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SLO2

SKUBE

10.05 – 10.50

$MAT8

 

ZGO

SELIŠKAR

KEM

VRHOVEC

$SLO8

 

$MAT8

 

 

MAT1

HUDOKLIN

 

 

SLO1

JANEŽ

MAT1

HUDOKLIN

 

MAT2

SKERLOVN

 

 

 

 

SLO2

SKUBE

MAT2

SKERLOVN

10.55 – 11.40

GEO

DROBNE

$MAT8

 

$BIG8A

 

$ŠVZ8

 

KEM

VRHOVEC

 

 

MAT1

HUDOKLIN

BIO

KRAČMAN

ŠVD

ŠAFARIČ

 

 

 

 

MAT2

SKERLOVN

GEO

DROBNE

ŠVF

BREGAR

 

 

11.45 – 12.30

$ŠVZ8

 

$SLO8

 

$SLO8

 

$NI2

 

ZGO

SELIŠKAR

 

ŠVD

ŠAFARIČ

SLO1

JANEŽ

SLO1

JANEŽ

NI2

KOŠIR

 

 

ŠVF

BREGAR

SLO2

SKUBE

SLO2

SKUBE

 

 

 

12.35 – 13.20

$GLP

 

BIO

KRAČMAN

$ŠSP

 

$MPZ

 

 

 

 

GLP

MEDVED

 

 

ŠSP

BREGAR

MPZ

MEDVED

 

 

do 14.10

$MPZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MPZ

MEDVED

 

 

 

 

 

 

 

 

Enota: 8.B

Razrednik: Damijana Seliškar

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

7.10 – 7.55

 

 

$NI2

 

$POK

 

 

 

$TJA8

 

 

 

NI2

KOŠIR

POK

VRHOVEC

 

TJA1

KOŠIR

 

 

 

 

 

 

 

TJA2

KRAUPNER

8.00 – 8.45

DDE

SELIŠKAR

$TJA8

 

$MAT8

 

$TJA8

 

KEM

VRHOVEC

 

 

TJA1

KOŠIR

MAT1

HUDOKLIN

TJA1

KOŠIR

 

 

 

 

TJA2

KRAUPNER

MAT2

SKERLOVN

TJA2

KRAUPNER

 

 

8.50 – 9.35

GEO

DROBNE

BIO

KRAČMAN

$BIG8B

 

GVZ

MEDVED

$SLORU8

 

 

 

 

BIO

KRAČMAN

 

RU8A

SKERLOVN

 

 

 

GEO

DROBNE

 

RU8B

SELIŠKAR

 

 

 

 

 

SLO1

JANEŽ

 

 

 

 

 

 

 

 

SLO2

SKUBE

10.05 – 10.50

$MAT8

 

FIZ

OBLAK

LVZ

PUGELJ

$SLO8

 

$MAT8

 

 

MAT1

HUDOKLIN

 

 

SLO1

JANEŽ

MAT1

HUDOKLIN

 

MAT2

SKERLOVN

 

 

 

 

SLO2

SKUBE

MAT2

SKERLOVN

10.55 – 11.40

TIT

SKERLOVN

$MAT8

 

KEM

VRHOVEC

$ŠVZ8

 

ZGO

SELIŠKAR

 

 

MAT1

HUDOKLIN

 

ŠVD

ŠAFARIČ

 

 

 

 

MAT2

SKERLOVN

 

 

ŠVF

BREGAR

 

 

11.45 – 12.30

$ŠVZ8

 

$SLO8

 

$SLO8

 

$NI2

 

FIZ

OBLAK

 

ŠVD

ŠAFARIČ

SLO1

JANEŽ

SLO1

JANEŽ

NI2

KOŠIR

 

 

ŠVF

BREGAR

SLO2

SKUBE

SLO2

SKUBE

 

 

 

12.35 – 13.20

$GLP

 

ZGO

SELIŠKAR

$ŠSP

 

$MPZ

 

 

 

 

GLP

MEDVED

 

 

ŠSP

BREGAR

MPZ

MEDVED

 

 

do 14.10

$MPZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MPZ

MEDVED

 

 

 

 

 

 

 

 

Enota: 9.A

Razrednik: Sonja Kračman

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

7.10 – 7.55

NI3

KOŠIR

 

 

$LVZ79

 

ELE

HUDOKLIN

 

 

 

 

 

 

 

LVZ

PUGELJ

 

 

 

 

8.00 – 8.45

$TJA9

 

BIO

KRAČMAN

LVZ

PUGELJ

$MAT9

 

$TJA9

 

 

TJA1

KOŠIR

 

 

MAT1

HUDOKLIN

TJA1

KOŠIR

 

TJA2

KRAUPNER

 

 

 

 

MAT2

SKERLOVN

TJA2

KRAUPNER

8.50 – 9.35

$ŠVZ9

 

$MAT9

 

KEM

VRHOVEC

$SLORU9

 

KEM

VRHOVEC

 

ŠVD

ŠAFARIČ

MAT1

HUDOKLIN

 

RU

KRAČMAN

 

 

ŠVF

BREGAR

MAT2

SKERLOVN

 

SLO1

JANEŽ

 

 

 

 

 

 

SLO2

SKUBE

 

 

10.05 – 10.50

$SLO9

 

$SLO9

 

$ŠVZ9

 

FIZ

OBLAK

$SLO9

 

 

SLO1

JANEŽ

SLO1

JANEŽ

ŠVD

ŠAFARIČ

 

SLO1

JANEŽ

 

SLO2

SKUBE

SLO2

SKUBE

ŠVF

BREGAR

 

 

SLO2

SKUBE

10.55 – 11.40

BIO

KRAČMAN

$TJA9

 

$SLO9

 

ZGO

PAVLIČ

FIZ

OBLAK

 

 

TJA1

KOŠIR

SLO1

JANEŽ

 

 

 

 

 

TJA2

KRAUPNER

SLO2

SKUBE

 

 

 

 

11.45 – 12.30

GEO

DROBNE

ZGO

PAVLIČ

GEO

DROBNE

GVZ

MEDVED

$MAT9

 

 

 

 

 

 

MAT1

HUDOKLIN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAT2

SKERLOVN

12.35 – 13.20

$MAT9

 

ROM

JERINA

NI3

KOŠIR

IŠP

ŠAFARIČ

 

 

 

MAT1

HUDOKLIN

 

 

 

 

 

MAT2

SKERLOVN

 

 

 

 

 

 

 

 

Enota: 1.A

Razrednik: Suzana Moder

16.sep.10

Turnus: I

ponedeljek

 

torek

 

sreda

 

četrtek

 

petek

 

8.00 – 8.45

$LVZ1A

 

$SLO1A

 

$SPO1A

 

$MAT1A

 

$ŠVZ1A

 

 

LVZ

MODER

SLO

MODER

SPO

MODER

MAT

MODER

ŠVZ

MODER

 

LVZ_2

LOJEVEC

SLO_2

LOJEVEC

SPO_2

LOJEVEC

MAT_2

LOJEVEC

ŠVZ_2

LOJEVEC

8.50 – 9.35

$LVZ1A

 

$MAT1A

 

$MAT1A

 

$SLO1A

 

$SPO1A

 

 

LVZ

MODER

MAT

MODER

MAT

MODER

SLO

MODER

SPO

MODER

 

LVZ_2

LOJEVEC

MAT_2

LOJEVEC

MAT_2

LOJEVEC

SLO_2

LOJEVEC

SPO_2

LOJEVEC

10.05 – 10.50

$SLO1A

 

$ŠVZ1A

 

$SLO1A

 

$GVZ1A

 

$SLO1A

 

 

SLO

MODER

ŠVZ

MODER

SLO

MODER

GVZ

MODER

SLO

MODER

 

SLO_2

LOJEVEC

ŠVZ_2

LOJEVEC

SLO_2

LOJEVEC

GVZ_2

LOJEVEC

SLO_2

LOJEVEC

10.55 – 11.40

$SLO1A

 

$GVZ1A

 

$ŠVZ1A

 

$SPO1A

 

$MAT1A

 

 

SLO

MODER

GVZ

MODER

ŠVZ

MODER

SPO

MODER

MAT

MODER

 

SLO_2

LOJEVEC

GVZ_2

LOJEVEC

ŠVZ_2

LOJEVEC

SPO_2

LOJEVEC

MAT_2

LOJEVEC

 

Dostopnost