Pri projektu Varno na kolesu smo se odločili, da kolesarimo in nabiramo kilometre.

V mesecu aprilu želimo, čim več učencev spodbuditi, da čim pogosteje uporabljate kolo kot prevozno sredstvo. Kolesarite lahko v šolo, na izlet, po opravilih ali kar tako za rekreacijo.

Zadali smo si dva cilja, ki nam ga boste učenci OŠ Dragomelj pomagali uresničiti 😊.

PRVI CILJ: Čim večje število učencev na šoli naj kolesari in zbira kilometre.

DRUGI CILJ: Skupaj bomo poskušali zbrati 1000 kolesarskih kilometrov.

IZZIV: Tudi učitelji bodo sodelovali in kolesarili. Koliko kilometrov jim bo uspelo zbrati?

Zato vas vabimo, da se odpravite na kolesarske podvige sami ali skupaj s starši. Po opravljenem kolesarjenju zabeležite pri razredniku vaš podvig v tabelo :).

Pri vsakem kolesarskem podvigu ne pozabite na varnost, ustrezno opremljeno kolo, kolesarsko čelado in upoštevanje prometnih predpisov.

Naj se zbiranje kilometrov prične.