Dragi otroci,

v prazničnem decembru vas ZPM Domžale vabi na naslednje prireditve v KD Franca Bernika:

1. v soboto, 8. decembra, ob 16.00 na ogled dveh kratkih animiranih filmov ZVERJASEC IN ZVERJAŠČEK
    • Na ogled vabimo otroke, ki so starejši od 4 let.
    • Po projekciji sledijo ustvarjalne delavnice v klubu KD Franca Bernika.
    • Podatki: kratka animirana filma / The Gruffalo and The Gruffalo’s Child / režija: Jakob Schuh, Max Lang / Uwe Heidschötter, Johannes Weiland / scenarij: Jakob Schuh, Max Lang / Johanna Stuttmann, po slikanicah Julie Donaldson / slovenski glasovi: glasovi Sebastian Cavazza, Klemen Slakonja, Nataša Barbara Gračner, Gregor Čušin, Uroš Smolej, Lojze Svete, Matjaž Tribušon, Bor Jamnik, Živa Jamnik, Domen Kalan / 2009, 2011, Velika Britanija, Nemčija / 54’ / sinhronizirano, / Filma po priljubljenih slikanicah Julie Donaldson in ilustratorja Axla Schefflerja.
  2. v soboto, 1. decembra, ob 18.00 na ogled dokumentarnega filma PTICE JEZER, NJIHOVA VRNITEV, ki nam odstira osupljive podrobnosti iz življenja ptic v enoletnem obdobju.
    • Na ogled vabimo otroke, ki so starejši od 6 let.
    • Po projekciji bo sledilo srečanje z režiserjem Matejem Vraničem in posebno gostjo, sovo uharico.
    • Podatki: dokumentarni film / režija: Matej Vranič / scenarij: Matej Vranič / pripovedovalec: Jure Longyka / 2018, Slovenija / distribucija: Fivia / 54’/ slovenščina, /
  3. v soboto, 22. decembra, ob 10.00 na lutkovno predstavo bratov Grimm: ŠTIRJE MUZIKANTJE, v kateri pogumni in zvijačni ostareli prijatelji premagajo močnejše od sebe.
    • Na ogled vabimo otroke, ki so starejši od 3 let.
    • Podatki: lutkovna predstava / Lutkovno gledališče Fru-fru / režija: Irena Rajh / igrata: Marjan Kunaver, Matevž Gregorič / 35’

Prireditve so brezplačne.

Vabljeni.