Pozdravljeni

Ni kaj, počitnic je konec in upam, da ste jih vsi prijetno preživeli. Včasih pa je tudi v šoli fejst, kajne. Tako nam bo tudi v petek 2. septembra, ko bomo organizirali atletsko plavalni športni dan za učenke in učence 4. do 6. razredov. Še je čas za malce treninga.

Na kratko. V šoli se bomo zbrali ob 8.00, kjer se boste preoblekli v športno opremo, se ogreli in preskusili v 4 atletskih disciplinah: teku na 60 metrov, skoku v daljino, metu Vortexa in teku na 600m. Sledila bo zaslužena malica v šoli, potem pa z avtobusom na bazen v Domžale. Tam se boste lahko po mili volji naplavali in pokazali svoje plavalno znanje. Po prihodu v šolo, okoli 13.00 bo še kosilo v šoli za tiste, ki ste seveda naročeni nanj.

S seboj torej ta dan prinesite vso potrebno opremo in ne pozabite na kopalke.

Če bo dež, bo kisel tudi program – pouk po urniku, ni kaj.

Pa lepo se imejte do takrat.  Cool

Učitelj ŠVZ Iztok Bregar