Imate doma igrače,s katerimi se ne igrate več? Igrače, ki ste jih že prerasli? Zakaj jih ne bi podarili komu drugemu, ki se bo z  njimi z veseljem igral, vi pa boste pridobili prostor?

Tržnica bo delovala po principu vzemi, kar ti je všeč in se boš z veseljem igral. Kaj lahko prinesete na tržnico? Igrače, ki so še uporabne in niso poškodovane.

Brezplačna tržnica se bo nahajala na hodniku nasproti knjižnice in vam bo prav tako na voljo od ponedeljka, 10. decembra, pa do petka, 21. decembra, od jutra pa tja do 17. ure (v sredo tudi v času govorilnih ur). Tam boste na označenih mestih lahko pustili igrače. Prav tako pa lahko v tem času  izbirate med otroškimi igračami. Enostavno pridete tja in si izberete, kar vam je všeč.

Če bodo kakšne igrače ostale, jih bomo ob koncu tedna podarili dobrodelni akciji zbiranja Otroci otrokom.

Tim za pripravo brezplačne tržnice igrač