OŠ DRAGOMELJ

Dragomelj 180

1230 Domžale

OBVESTILO STARŠEM!

V sreda, 5. 3. 2014 bomo organizirali zimski športni dan za vse razrede predmetne stopnje (6. do 9.). Na športnem dnevu bodo naslednje športne aktivnosti:

1. smučanje – Kr. Gora (smučarska karta 11,50 EUR + učitelj smučanja + prevoz)
  2. deskanje na snegu – Kr. Gora (smučarska karta 11,50 EUR + učitelj smučanja + prevoz)
  3. drsanje – drsališče Domžale (lokalni prevoz – avtobus v eno smer + vodena animacija 3€)
  4. pohod in sankanje –  Planica ,Tamar  (prevoz)
  5. tek na smučeh – Kr. Gora (prevoz)

Prosim vas, da se izmed naštetih možnosti odločite za eno in jo obkljukate. Izpolnjeni obrazec vrnite najkasneje do torek  25. 2. 2014  referentu za šport v oddelku, ta pa ga. Vojki Kovačič, svetovalni delavki!

Splošna navodila:

–          vsak učenec mora imeti ustrezno športno opremo,

–          učenci morajo biti primerno oblečeni glede na izbrano aktivnost in zimske vremenske razmere,

–     na smučišču morajo učenci obvladati osnovne veščine smučanja (vožnja s sedežnico, osnove zavijanja in zaustavljanja na strmini),

–          dejavnosti potekajo organizirano v skupinah pod vodstvom učiteljev (individualno smučanje ali deskanje ni dovoljeno),

–          smučarji in deskarji morajo imeti obvezno smučarsko čelado,  prav tako tudi drsalci,

–          drsalke se da izposoditi na drsališču za 3 ,

–          program teka na smučeh bo potekal prilagojeno za začetnike in tiste, ki že znajo teči na smučeh,

–          v šoli je možnost izposoje tekaške opreme  (čevlji, smuči, palice),

–          vsi dobijo šolsko malico, kosila ni.

Strošek prevoza in smučarskih učiteljev še ni naveden, ker je odvisen od števila prijav učencev (smučarji, deskarji,  tekači na smučeh).

Športno aktivnost, na kateri nebo dovolj prijavljenih učencev oziroma jih bo manjše število prijavljenih, bomo morali odpovedati.

V primeru zelo slabega vremena (dež) bo športni dan prestavljen na drugi termin!

Želimo vam obilo športnih užitkov!

Vodja športnega dne
Nataša Šafarič Seljak